Inżynier kosztorysant

Miejsce pracy: Świdnica
Stangl Technik Polska Sp. z o.o.
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert cenowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną, posiadaną wiedzą techniczną oraz wymaganiami klienta,
  • Sporządzanie lub sprawdzanie przedmiarów robót,
  • Kierowanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców i wybór najbardziej korzystnych ofert,
  • Przygotowywanie informacji o aktualnie prowadzonych kalkulacjach,
  • Prowadzenie dokumentacji ofertowej zgodnie z założeniami firmy
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie Wyższe techniczne o profilu instalacje HVAC
  • 1 rok pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych oraz programu kosztorysowego NORMA
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu i składaniu ofert
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
To oferujemy:
  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport
  • Oferujemy Pracowniczy Pogram Emerytalny finansowany w całości przez Pracodawcę