Inżynier Procesowy i Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 4540412, z dnia 2021-05-04

Firma Kelvion Machine Cooling Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • sporządzanie ofert handlowych
  • wysyłanie ofert do klientów
  • wycena wymienników
  • komunikacja z klientem w zakresie oferty i/lub uruchamianego zlecenia
  • sprawdzenie dostępności materiałów, możliwości produkcyjnych, transportowych

Wymagania

  • znajomość  procesów termodynamicznych
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność korzystania z Auto CAD lub Solid Works, obsługi MS Office
  • znajomość zagadnień finansowo-ekonomicznych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, energetyka, inż. Sanitarna)
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • premie miesięczne
  • świadczenia świąteczne i inne świadczenia socjalne
  • stabilne zatrudnienie – na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji
  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych