Jeliciarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Jeliciarz
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Numer: StPr/24/0157
OBOWIĄZKI:
umiejętność pracy w zespole
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamienna Góra


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Hafciarka maszynowa

03 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

Wykonywanie działań przygotowawczych oraz czynności na maszynach hafciarskich, przygotowywanie do dalszych czynnosci procesu produkcyjnego, kontrolę jakości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Zdolnosci maunalne, podstawowa...

Sprzedawca - kasjer

02 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

doradzanie klientom w zakresie doboru rozwiazań technicznych, realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Dekarz

02 maj 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie / Kamienna Góra

prace dekarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: