Kamieniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Kamieniarz
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/21/0157
OBOWIĄZKI:

- obróbka ręczna i mechaniczna kamienia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: do przyuczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

23 Wrz 2021

Nationale-Nederlanden

dolnośląskie / Świdnica

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Kierownik Budowy

23 Wrz 2021

Cermag Construction Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Miejsce pracy: Wałbrzych, hala 10 000m2 Oczekiwania wobec kandydatów: min. 3 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy, w tym realizacji min. 2 obiektów halowych, znajomości procedur oraz przepisów prawnych związanych z procesem...

Spawacz (do przyuczenia)

23 Wrz 2021

Krause Sp. z o. o.

spawanie metodą TIG 141 sprawdzanie jakości wykonywanej spoiny w ramach samokontroli wytwarzanie cienkościennych małych elementów z aluminium wg. podanych parametrów technologii montaż podzespołów podstawowa wiedza z zakresu spawania umiejętność pracy w...