Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0325
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie dostaw z towarem, rozkładanie towaru na półkach na sali sprzedaży i na magazynie, drukowanie cenówek i umieszczanie ich przy towarze, sprawdzanie terminów przydatności artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa klienta, przygotowywanie przekąsek na ciepło w strefie bistro, serwowanie kawy z kawomatu, przygotowywanie kanapek w strefie produkcji świeżych kanapek, udział w inwentaryzacji towaru, utrzymanie porządku i czystości na sali sprzedaży, w magazynie i pomieszczeniu socjalnym, rozliczanie utargu, wydruk odpowiednich raportów zmianowych i dobowych, sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych gotowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie lub wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe lub wykształcenie min. podstawowe + min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku sprzedawcy; umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie