Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Kelner
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/24/0134
OBOWIĄZKI:
Kelner
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bielawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów

02 maj 2024

Capricorn S.A.

dolnośląskie / Świebodzice

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: Wyszukiwanie możliwości biznesowych Nadzór i analiza wskaźników: stany magazynowe, współczynnik rotacji Nadzór nad procesami zakupowymi Aktywne poszukiwanie nowych dostawców w kraju i za granicą...

Doradca Klienta

02 maj 2024

Adreams M. Smerda Sp.k.

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

02 maj 2024

OPOLTRANS Spółka z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów...