Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Kelner
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/19/0253
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, dbanie o standardy obowiązujące w miejscu pracy, dbanie o porządek w restauracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Operator wózka widłowego

26 Lis 2020

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Atrakcyjne wynagrodzenie Przyjazna atmosfera Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłącowych ManpowerGroup Premium , w tym: karty MultiSport,...

Ustawiacz maszyn

25 Lis 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Bielawa

•Ustawianie maszyn i kontrola poprawności ich działania;•konserwacja i ewentualne drobne naprawy narzędzi, maszyn i urządzeń;•drobne prace ślusarskie; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: monter - ślusarz-mechanik...

Menedżer produktu

25 Lis 2020

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

planowanie i realizowanie badań potrzeb i preferencji klienta;prowadzenie współpracy z klientami, dostawcami celem wprowadzenia produktu na rynek;prowadzenie współpracy z kadrą zarządzającą i działami przedsiębiorstwa w celu wdrożenia produktu na...