Kierowca kat. C+ E - ruch międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 3701037, z dnia 2020-09-30

Minor Sp zo.o.

Spółka Minor, to fima transportowa świadcząca usługi transportowe ciągnikami siodłowymi z naczepami plandekowymi w ruchu międzynarodowym. Na rynku funkcjonuje już 20 lat, doświadczenie kierownictwa sięga 30 lat. Posiadamy nowoczesną flotę , wykwalifikowaną i pomocną kadrę.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wałbrzych

Opis stanowiska

  • Kierowanie ciągnikiem siodłowym z naczepą zgodnie z czasem pracy kierowcy.
  • Postępowanie według poleceń spedytorki i według wytycznych na zleceniu transportowym.
  • Umiejętność zabezpieczania ładunków, podstawowych prac przy samochodzie, np. wymiana koła.
  • Dbałość o stan samochodu.

Wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie na kat. C+ E w ruchu międzynarodowym na kat. C+E.
  • Karta kierowcy.
  • Kurs na przewóz rzeczy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 5.000 do 6000 zł.
  • Stałą umowę o pracę.
  • Terminowe wynagrodzenie.
  • Przypisany do kierowcy samochód.
  • Prace w systemie 3 na 1, zgodnie z przepisami o czasie pracy kierowcy,
  • Trasy Skandynawia i południe Europy.