Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/20/0673
OBOWIĄZKI:
transport pieczywa do kontrahentów, prowadzenie wymaganej dokumentacji, rozliczanie się z opłaconych faktur, sprzątanie samochodu, dbanie o powierzone mienie oraz wizerunek
Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Technik UR - Elektryk

18 Sty 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

OFERTA: REKRUTACJA PROWADZONA ON-LINE Wynagrodzenie 4300 - 6500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia) Premie i dodatki Umowa o pracę Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka,...

Technik giętarki

17 Sty 2021

dolnośląskie / Środa Śląska

Wkrocz z nami w przyszłość przemysłu samochodowego! Poszukujemy dynamicznych osób do pracy u naszego klienta w Belgii . Posiada on unikalną, w pełni zautomatyzowaną, najnowocześniejszą linię technologiczną do szkoła używanego w przednich szybach,...

Technik AVO (operacji końcowych)

17 Sty 2021