Kierownik biura cechu

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/20/0459
OBOWIĄZKI:
Nadzór biura cechu,Sporządzanie umów, Rozliczanie deklaracji, Prowadzenie ewidencji uczniów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, administracyjne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe/średnie administracyjne, doświadczenie mile widziane, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie