Kierownik Zmiany w Dziale Produkcji

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie
zawiera części wyprodukowane w Faurecii?
Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.
Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.
Kierujemy się przyszłością!
Twoje zadania
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Koordynacja zadań technicznych oraz organizacyjnych wewnątrz jednostki produkcyjnej
  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z nałożonym terminem i wymogami jakościowymi
  • Wprowadzanie nowych koncepcji pracy celem poprawy organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa
  • Planowanie rozwoju podległego personelu; adaptacja i wprowadzanie do pracy nowych pracowników
  • Przeprowadzanie audytów dotyczących standardów pracy w swoim obszarze
Oferujemy
  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Pakiet szkoleń
  • Karta sportowa Multisport
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Nagrody jubileuszowe
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenia wyższego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy