Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/20/0373
OBOWIĄZKI:
Szkolenie bhp i p.poż, zapoznanie się z przepisami dot. ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, zapoznanie się z regulaminem jednostki. Monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie terenów w otoczeniu budynków. Konserwowanie i naprawianie elementów budynku np. elewacji, ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, otworów drzwiowych i okiennych. Prace wewnątrz budynku, malowanie, drobne naprawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie