Kontroler jakości baterii

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor | Numer ref.: KJB/028/KSR

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz konkurencyjny system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów oraz świadczenia z tytułu ZFŚS
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz realna możliwość rozwoju
  • Praca w jednej z najnowocześniejszych firm motoryzacyjnych na świecie
  • Transport do pracy i z powrotem na trzech trasach: Lubin - Legnica - Jawor; Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Jawor; Polkowice - Jawor

Wymagania:

  • Dobra znajomość zagadnień elektrycznych i/lub elektrotechnicznych
  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne (preferowane elektryczne/ elektrotechniczne/ elektroniczne/ mechatroniczne)
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, umiejętność pracy w grupie, gotowość do nauki i rozwoju

Zadania:

  • Przygotowanie baterii do testów
  • Wykonywanie testów i audytu baterii
  • Wykonywanie demontażu baterii w celach analizy
  • Analiza części pod kątem zużycia, uszkodzenia, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Sekretarka medyczna

23 Lis 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

dolnośląskie / Jawor

w/z

Sprzedawca/opiekun klienta

23 Lis 2020

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

dolnośląskie / Dzierżoniów

Sprzedawca/opiekun klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Magazynier

23 Lis 2020

BEL-POL

dolnośląskie / Wałbrzych

Rozładowywanie dostaw, Dbanie o towar, Załadunek aut towarem, Zaangażowania w powierzone obowiązki, Odpowiedzialności, Uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Uprawnienia do...