Kontroler jakości

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Miejsce pracy: Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesem produkcyjnym - monitorowanie i raportowanie błędów,
  • kontrola wyrobów, prototypów - przeprowadzenie testów,
  • kontrola wyrobów ogrodowych (funkcjonalności, wymiarów, estetyki),
  • prowadzenie dokumentacji pomiarowej oraz przygotowywanie raportów,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie, nadzór i aktualizacja dokumentacji jakościowej,
  • współpraca ze spawalnikiem,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • przeprowadzanie audytów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, branży metalowej,
  • znajomość technik i narzędzi pomiarowych,
  • biegła znajomość rysunku technicznego technologii obróbki metali,
  • znajomość systemu ISO 9001, norm 1090,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu office (Excel, Word, Outlook),
  • zdolności koncepcyjne i analityczne, rzetelność, dokładność i sumienność.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • opiekę medyczną – po okresie próbnym.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.