Kontroler Jakości

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porshe, Skoda, VW.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Jakości na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor
Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień prowadzonych czynności.
  • Prowadzenie 2% kontroli wyrobów.
  • Nadzór nad wyrobami niezgodnymi oraz koordynowanie działań korygujących dotyczących tych wyrobów w obszarze produkcji.
  • Analiza przyczyn źródłowych wykrytych problemów, wad, niezgodności produktów oraz reklamacji.
  • Szkolenie pracowników produkcji w niezgodności, w tym QS alarmów.
  • Udział w rekontrolach produktów u Klienta.
  • Współpraca z innymi działami oraz przełożonymi w zakresie prowadzonych czynności.
Poszukujemy Kandydatów, którzy:
  • Są dyspozycyjni do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Są zaangażowani w wykonywaną pracę.
  • Są gotowi do wyjazdów służbowych (posiadają prawo jazdy kat. B)
  • Znają w stopniu min. Podstawowym angielski lub niemiecki.
  • Znają procesy produkcyjne.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Doradca Techniczno-Handlowy

07 gru 2022

Kuhn Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Pozyskiwanie nowych Klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe. Sprzedaż i wynajem maszyn Przygotowywanie ofert sprzedaży na podstawie zamówienia klienta, Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych...

Inżynier ds. Infrastruktury

07 gru 2022

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska pracy: Planowanie przeglądów budynków instalacji obiektów. Planowanie remontów obiektów. Prowadzenie KOB. Dokumentacja obiektów budowlanych. Nadzór nad obiektami, instalacjami elektrycznymi, bytowymi, HVAC. Nadzór nad dokumentacją. Nadzór...

Technik Farmacji

07 gru 2022

Ziko Apteka Sp. z o.o.

dolnośląskie / Kamienna Góra

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Oczekiwania: Wykształcenie farmaceutyczne Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie Odpowiedzialność i zaangażowanie w...