Koordynator ds. finansów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/5459
OBOWIĄZKI:

- nadzór nad pracą podległego zespołu - zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, - nadzór nad kontraktami Praca w godzinach od 8.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw finansowych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok bardzo dobra komunikacja interpersonalna sumienność; praca w grupie , dobra organizacja pracy, samodzielność, znajomość języka koreańskiego na poziomie b2 w mowie i piśmie dbanie o powierzenie mienie i dobre imię pracodawcy j. koreański niezbędny do kontaktów z kierownictwem firmy j. angielski mile widziany,

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 690 do 15 690 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu