Ks/ kierowca autokaru kat. d

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Ks/ kierowca autokaru kat. d
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/1570
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie obsługi przewozów autokarem- dzieci, dorosłych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowca autobusu. Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Miejsce pracy:

Wałbrzych


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pakowacz

26 Paź 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Praca na pełny etat Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Przyjazna atmosfera pracy Ciekawa praca w zgranym, dynamicznym zespole Praca w firmie wspierającej zatrudnienie osób z...

Automatyk

26 Paź 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Oferta: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta Dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie Coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, możliwość uzyskania premii uznaniowej Bezpłatna, prywatna opieka...

Magazynier

25 Paź 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

dolnośląskie / Jawor

Zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak