Ks/ operator żurawia jezdniowego - kierowca kat. c

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Ks/ operator żurawia jezdniowego - kierowca kat. c
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/1503
OBOWIĄZKI:
Praca na żurawiu samojezdnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Wałbrzych


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

16 Wrz 2021

Nationale-Nederlanden

dolnośląskie / Świdnica

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Spedytor

16 Wrz 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Zadania: zapewnienie ciągłego i efektywnego łańcucha dostaw, koordynowanie prawidłowego przepływu dokumentacji w dziale i miedzy działowo, realizacja polityki handlowej Spółki, bezpośrednia współpraca z Działem Handlowym, bezpośrednia obsługa...

Konstruktor maszyn

16 Wrz 2021

THT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Świdnica

Projektowanie maszyn, urządzeń oraz oprzyrządowania Kompleksowe prowadzenie projektów mechaniki Przygotowywanie rysunków technicznych Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn) Znajomość...