Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Księgowy
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/20/1367
OBOWIĄZKI:
weryfikacja dokumentów pod wzgledem rachunkowym i podatkowym, rejestrowanie faktur zakupów w systemie elektronicznym, bieżąca ewidencja kosztółw i rozliczeń międzyokresowych, kontakt z austriacką firmą matką w sprawach księgowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

staż pracy w zawodzie 3 lata

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku