Ładowacz nieczystości - 358

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Sobótka
Numer: StPr/21/0844
OBOWIĄZKI:
ładowanie nieczystości na terenie miasta i gminy Sobótka, obsługa samochodupraca od poniedziałku do piątku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: **Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

chęć do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B, sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do dźwigania powyżej 12 kg

Miejsce pracy:

Sobótka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy