Ładowacz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Ładowacz
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7121
OBOWIĄZKI:
Ładowanie stałych odpadów komunalnych na samochody specjalistyczne. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - tel.: 509 861 139.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ładowacz nieczystości stałych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy: brak wymagań

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu