Lekarz Internista / Medycyny Rodzinnej

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

ul. Ludwika Waryńskiego 1

Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Operator jakości

06 Maj 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Oferta: Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe: 3900 zł brutto + atrakcyjne premie + dodatki Umowa o pracę od razu na 2 lata -> kolejna na czas nieokreślony Bogaty pakiet benefitów Bezpłatny transport 4 dni wolnego Realny awans Wymagania: Podstawowa...

Technik utrzymania ruchu

06 Maj 2021

dolnośląskie / Świdnica

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem i absolwentów szkół technicznych , którzy chcą rozpocząć swoją pracę w zawodzie. Jeśli właśnie skończyłeś szkołę średnią/ zawodową lub wyższą techniczną -> aplikuj! Oferta: Wynagrodzenie...

Inspektor ochrony zabytków

06 Maj 2021

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków we Wrocławiu

Warunki pracy Praca w terenie, stres, zagrożenia korupcją. Praca na komputerze, bariery architektoniczne w budynku-brak windy Zakres zadań przygotowuje decyzje administracyjne i postanowienia dotyczące wykonywania prac konserwatorskich, restauratorskich,...