Lekarz Okulista

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • benefity abonamentowe – pakiet sportowy „OK system”, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny (przy zatrudnieniu powyżej 40h miesięcznie)
  • benefity jednorazowe i oferty rabatowe – in. bilety do kina, kody zakupowe, zniżki do sieci handlowych oraz sklepów internetowych
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Stolarz Szalunkowy / Montażysta Elementów Betonowych

18 Maj 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: wykonanie form (szalunków) pod konstrukcje betonowe przygotowanie i montaż nowych szalunków rozbiórka starych szalunków Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej zdolności manualne umiejętność czytania podstaw rysunku...

Elektryk

18 Maj 2021

globimiX sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych, wsparcie przy prefabrykacji maszyn, diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, prowadzenie prac montażowych....

Automatyk

18 Maj 2021

konstruowanie schematów elektrycznych, nadzór nad uruchamianiem maszyn - nadzór nad pracą urządzeń i linii produkcyjnych od strony automatyki, nadzór nad automatyzacją procesu technologicznego, przygotowanie dokumentacji technicznej, wdrażanie oraz...