Lider ds. oceny produktywnosci, meu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8281
OBOWIĄZKI:
Ocenianie poziomu produktywności w odniesieniu do regionu MEU. Składanie regionalnych oraz globalnych raportów dotyczących produktywności w regionie MEU. Wdrażanie strategii dot. produktywności w regionie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik do spraw strategii i planowania
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Chemia
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, specjalizacja: inżynier chemii,2) staż pracy: min. 8-letnie doświadczenie związane z technologią żywności i pracami badawczo-rozwojowymi w dużej międzynarodowej korporacji z branży spożywczej, w tym przynajmniej 2 lata na stanowisku Lidera,3) umiejętności:szkolenia z zakresu zarządzania projektami, efektywnej prezentacji, norm HACCP i 5S, alternatyw dla masła kakaowego,4) inne: j. angielski - zaawansowany

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 18 706,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu