Lider produkcji

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porshe, Skoda, VW.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Produkcji na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor
Do Twoich zadań będzie należało:
  • Bezpośrednia kontrola pracowników oraz organizacja pracy na zmianie.
  • Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego.
  • Kontrola i przestrzeganie parametrów procesu produkcyjnego.
Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Owocowe piątki.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Stolarz Szalunkowy / Montażysta Elementów Betonowych

18 Maj 2021

TERMAT Sp. z o.o.

dolnośląskie / Środa Śląska

Opis stanowiska: wykonanie form (szalunków) pod konstrukcje betonowe przygotowanie i montaż nowych szalunków rozbiórka starych szalunków Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej zdolności manualne umiejętność czytania podstaw rysunku...

Elektryk

18 Maj 2021

globimiX sp. z o.o.

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

montaż rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych, wsparcie przy prefabrykacji maszyn, diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych, prowadzenie prac montażowych....

Automatyk

18 Maj 2021

konstruowanie schematów elektrycznych, nadzór nad uruchamianiem maszyn - nadzór nad pracą urządzeń i linii produkcyjnych od strony automatyki, nadzór nad automatyzacją procesu technologicznego, przygotowanie dokumentacji technicznej, wdrażanie oraz...