Magazynier - operator wózka widłowego

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
  • przyjmowanie i rozlokowywanie dostaw
  • praca za pomocą wózka widłowego
Wymagania:
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (karta UDT)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w firmie klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany
  • wynagrodzenie 3600 – 3800 zł brutto
  • premię roczną
  • świadczenia urlopowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do karty Multisport lub Flexipass
  • świeże owoce 2 razy w tygodniu
  • prywatna opieka medyczna (Medicover) od początku zatrudnienia
  • coroczną waloryzacja wynagrodzeń
  • pracę w bezpiecznych, komfortowych warunkach na nowym sprzęcie
  • realną możliwość awansu