Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Magazynier
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/22/0062
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru, wprowadzanie danych do systemu oraz prowadzenie dikumentacji magazynowej, prawidłowe wydawanie towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

samodzielność, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku