Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Magazynier
Miejsce pracy: Legnickie Pole
Numer: StPr/21/0035
OBOWIĄZKI:
Sortowanie i pakowanie towarow
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Legnickie Pole


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Referent do spraw zatrudniania cudzoziemców

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

dolnośląskie / Środa Śląska

Kontakt z kandydatami szukającymi pracy. Zarządzanie i aktywne budowanie bazy kandydatów , administrowanie dokumentacją personalną , dobra znajomość j. polskiego i rosyjskiego (j. ukraiński mile widziany) ,współpraca z Urzędem Pracy i innymi Urzędami w...

Magazynier

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie / Strzelin

Przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru, wydawanie towaru zgodnie z dokumentami WZ, wystawianie faktur, dbanie o czystośc miejsca pracy.

Magazynier- kierowca

25 Sty 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie

PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK WÓZKIEM WIDŁOWYM, ROZWOŻENIE TOWARU, DBANIE O MAGAZYN kontakt z pracodawcą po 17.02.2020 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B