Mechanik / Pomocnik Mechanika Samochodów Ciężarowych

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Opis stanowiska:
  • Montaż i wymiana ogumienia
  • Wymiana oleju, filtrów, elementów zawieszenia
  • Naprawa układów hamulcowych
  • Dopilnowywanie zleceń i terminów
  • Utrzymywanie w czystości serwisu
Wymagania:
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Doświadczenie w zakresie mechaniki pojazdowej
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjny i motywacyjny system prowizyjny – faktury netto w kwocie 5.000 – 15.000 zł i więcej
  • Stabilne warunki współpracy w systemie biznes dla biznesu B2B.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.
  • Sieć współpracujących klientów na terenie całego województwa.
  • Wsparcie w prowadzeniu biznesu: techniczne, asortymentowe.
  • Dostęp do wyposażenia i narzędzi warsztatowych.
  • Wstępne szkolenie i pomoc we wdrożeniu