Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Polboto Agrihandler to firma o mocnej pozycji na rynku.
Od ponad dwóch dekad dostarczamy najlepsze rozwiązania dla rolnictwa. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie dostawy, serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) oraz sprzedaży części zamiennych do sprzętu rolniczego naszych partnerów.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Opis stanowiska:
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta
Wymagania:
  • wykształcenie lub doświadczenie w pracy mechanika samochodowego lub mechanika maszyn rolniczych/budowlanych
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy w terenie
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • dodatek za pracę w terenie