Mechanik

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Świebodzice
Nr ref.: 2403

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Świebodzicach - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
MECHANIK

WYMAGANIA:
•Wykształcenie średnie techniczne
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych są mile widziane
•Uprawnienia SEP mile widziane
•Komunikatywność, umiejętność współpracy z innymi

ZADANIA:
•Naprawy maszyn i urządzeń
•Wymiana form zgodnie z tabelą produkcyjną i zaleceniami Dyrektora Produkcji
•Czyszczenie form zgodnie z przyjętymi zasadami
•Utrzymanie maszyn i urządzeń w odpowiednim stanie technicznym

NASZ KLIENT OFERUJE:
•Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
•Premię roczną
•Wczasy pod gruszą
•Samodzielne stanowisko
•Pracę w systemie jednozmianowym

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.