Menadżer

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Menadżer
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7060
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i przydzielanie pracy, delegowanie zadań, wdrażanie systemów ocen pracowniczych, motywowanie i wspieranie pracowników w rozwoju (system nagradzania, szkolenia), kontrolowanie postępów w pracy, reprezentowanie firmy na zewnątrz, przewodzenie zespołowi, pomoc w rozwiązywaniu konfliktów pracowniczych, informowanie o działaniach w firmie.Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyrektor departamentu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, staż pracy: rok ogółem, biegła obsługa komputera z obsługą internetu,asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie,biegła znajomość języka koreańskiego

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu