Mistrz Zmiany Produkcyjnej

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej ( okolice Wrocławia ) poszukujemy:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: MZP/04/22
Zadania:
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników w celu realizacji planowanych celów operacyjnych oraz spełnienia wymogów wydajnościowych i jakościowych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • Dbałość o podległy park maszynowy, współpraca z działami technicznymi
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo pracy w zespole
  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu pracowników
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień oraz innowacyjnych rozwiązań
  • Prowadzenie analiz i sporządzanie raportów produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i BHP, znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office
  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing
  • Umiejętność kierowania zespołem, zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu, wysoka motywacja z nastawieniem na realizację celów, komunikatywność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym 4-ro brygadowym
  • Znajomość j. angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Mistrz Zmiany Produkcyjnej prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.