Młodszy inspektor nadzoru budowlanego

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Jaworze
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Jawor
Ogłoszenie o naborze Nr 79244

Warunki pracy

Praca biurowa oraz w terenie (miejsce wykonywania czynności inspekcyjno- kontrolnych na terenie powiatu jaworskiego), pełny etat (40 godzin tygodniowo), jedna zmiana.

Zakres zadań

  • prowadzenie inspekcji budów i obiektów budowlanych w zakresie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych
  • prowadzenie postępowań w sprawach stanu technicznego obiektów budowlanych
  • prowadzenie postępowań w sprawach legalności i poprawności wykonywania robót budowlanych, zmian sposobu użytkowania obiektów budowlanych oraz skarg w tym zakresie
  • przygotowywanie korespondencji w zakresie zadań
  • prowadzenie rejestrów i sprawozdawczości

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie budownictwo lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • czynne prawa jazdy kat. B
  • znajomość ustawy Prawo budowlane i przepisów pokrewnych, Kodeksu postepowania administracyjnego
  • nieprowadzenie działalności gospodarczej, kolidującej z zakresem zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe