Młodszy opartor produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7613
OBOWIĄZKI:
Kontrola pracy maszyn. Obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych. Przestrzeganie wymaganych prawem przepisów i systemów jakości podczas procesów przygotowawczych i produkcyjnych. Kontrola wzrokowa jakości wyrobu. Lokalizowanie nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń stosowanych.Umowa o pracę tymczasową. Praca w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Dojazd we własnym zakresie. Przewidywany okres wykonywania pracy: 18 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: bez znaczenia,, staż pracy: min. miesiąc pracy w ww. zawodzie,dobry wzrok, zdolności manualne, sprawność fizyczna, szybkość w działaniu, dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,mozliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała,brak alergii na kurz i drobne pyłki, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychdojazd we własnym zakresie

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu