Monter konstrukcji stalowych/ślusarz - 1020

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/2221
OBOWIĄZKI:
montaż konstrukcji stalowych, prace ślusarskie, praca na terenie województwa dolnośląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe techniczne, staż pracy minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie, umiejętność: czytania rysunku technicznego, posługiwania się elektronarzędziami; brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, dodatkowy atut posiadanie prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy