Nauczyciel terapeuta)

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Numer: StPr/21/0650
OBOWIĄZKI:
-diagnoza sprawności funkcjonalnej dziecka w danej dziedzinie, rozpoznawanie upodobań i mocnych stron podopiecznego, - rozpoznawanie upodobań i mocnych stron podopiecznego oraz skutecznych sposobów motywowania go do wysiłku,- opracowanie programu krótkoterminowego i długoterminowego w zakresie swoich zajęć, w formach indywidualnych i/lub grupowych w placówce i w środowisku otwartym,- współpraca z zespołem wielospecjalistycznym placówki w zakresie opracowania i realizacji programu,- tworzenie warunków i sytuacji do realizacji programu,- udział w działalności organizacyjnej i programowej całej placówki,- realizacja programu,- ocena realizacji programu i efektów indywidualnych i grupowych oraz modyfikacja i rozbudowa programu (ewaluacja),- dokumentacja dziecka i własnych czynności oraz prowdzonych zajęć,- współpraca z rodzicami,- samokształcenie i doskonalenie zawodowe,- przestrzeganie postanowień regulaminu pracy, przepisów w zakresie bhp i p/poż,- troska o mienie zakładu,- bezwzględne i ścisłe przestrzeganie tajemnicy służbowej,- przestrzeganie właściwego i pełnego wykorzystanuia czasu pracy,- pracownik wykonuje ponadto inne zadana, nie związane ze specyfiką wyżej wymienionego zakressu, min: czynności związane z dowozem dziecka do placówki, rozbieranie, ubieranie dziecka, doprowadzanie do samochodu, odbieranie z samochodu, sprawowanie opieki nad podopiecznym przed i po zajęciach oraz podczas dowozu dzieci do placówki, sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb wynikających z wielorakiej niepełnosprawności dziecka: przemieszczanie, czynności fizjologiczne, utrzymanie higieny, spożywanie pokarmów, ochrona przed niebezpieczeństwem oraz inne zadania zlecone przez Dyrektora OREW wynikające ze specyfiki działalności OREW-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna, specjalizacja: oligofrenopedagogika lub pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie;

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane, umiejętność pracy w zespole wielospecjalistycznym

Miejsce pracy:

Dzierżoniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie