Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Bolków
Numer: StPr/20/0572
OBOWIĄZKI:
Pomoc w kształceniu ucznia z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, indywidualna praca z uczniem na lekcji, współuczestnictwo w tworzeniu IPETU, realizacja ustalonego dostosowania wymagań edukacyjnych do możliwości i potrzeb ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, przygotowywanie środków dydaktycznych dostosowanych do możliwości ucznia, utrzymanie stałego kontaktu z rodzicami przydzielonego ucznia, udział w konsultacjach, zebraniach, radach pedagogicznych i imprezach organizowanych dla ucznia przez szkołę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Pedagogika specjalna- oligorfenopedagogika, uprawnienia do pracy na poziomie nauczyciela szkoły postawowej.

Miejsce pracy:

Bolków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze