Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Sobótka
Numer: StPr/20/8821
OBOWIĄZKI:
Realizacja podstawy programowej rocznego przygotowania przedszkolnego. Wymiar czasu pracy: 22/22. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 715 15 20, e-mail: anna.kucharczyk@sp1sobotka.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe pedagogiczne (magisterskie), staż pracy: bez znaczenia, specjalność: nauczyciel wychowania przedszkolnego - uprawnienia do wykonywania zawodu, zajęcia opiekuńcze, zaświadczenie o niekaralności

Miejsce pracy:

Sobótka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu