Nn/ wychowawca podwórkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/0906
OBOWIĄZKI:
Kierowanie o organizowanie pracy opiekuńczo-wychowawczej o charakterze animacyjnym w Placówce prowadzonej w formie pracy podwórkowej.Zapewnienie dzieciom optymalnych warunków so spedzania czasu wolnego, organizacja czasu wolnego, zabaw, zajęć ruchowych, wycieczek oraz rozwoj zainteresowań.Organizowanie zajęć okazjolanych wynikających z potrzeb dzieci. ochrona podopiecznych przez demoralizacją i uzależnieniem poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych.Pomoc w rozwiązywaniu różnego rodzaju trudności i problemów dzieci, zarówno szkolnych, socjalnych, rodzinnych jak i prawnych poprzez działania korekcyjne i naprawcze.Opracowywanie planów pracy i funkcjonoweania Placówki w formie podwórkowej.Prowadzenie obowiązującej dokumentacji pracy. Sporządzanie sprawozdań dotyczących działalności świetlicy. Systematyczna współpraca z rodzicami, nauczycielami oraz innymi specjalistami w celu organizowania właściwej opieki i pomoc w rozwiązywaniu problemów.Tworzenie naturalnej sieci wsparcia poprzez angażowanie do współpracy najbliższego otoczenia. Godziny pracy dostosowane do potrzeb społeczności lokalnej i wychowawcy. Praca sezonowa na okres wakacji z możliwością dalszego zatrudnienia w większym wymiarze godzinowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia, socjaologia, parac socjalna, pedagogika specjalna

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna,psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą,wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnienione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej,nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu