Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/21/0611
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pakowacz

26 Paź 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową Praca na pełny etat Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Przyjazna atmosfera pracy Ciekawa praca w zgranym, dynamicznym zespole Praca w firmie wspierającej zatrudnienie osób z...

Automatyk

26 Paź 2021

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

Oferta: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta Dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie Coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, możliwość uzyskania premii uznaniowej Bezpłatna, prywatna opieka...

Magazynier

25 Paź 2021

dolnośląskie / Jawor

Zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak