Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Operator maszyn
Miejsce pracy: Legnickie Pole
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn produkcyjnych- realizacja planu produkcyjnego- kontrola jakościowa wyrobów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: dobry wzrok

Miejsce pracy:

Legnickie Pole


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Pracownik biurowy

24 Sty 2021

BEL-POL

dolnośląskie / Świdnica

Praca stacjonarna w biurze Obsługa klientów hurtowych Składanie zamówień Wystawianie dokumentów sprzedażowych Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy poczcie Outlook i dedykowanych programach Łatwości...

Specjalista ds. obsługi klienta hurtowego

24 Sty 2021

BEL-POL

dolnośląskie / Świdnica

Praca stacjonarna w biurze Obsługa klientów hurtowych Składanie zamówień Wystawianie dokumentów sprzedażowych Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy poczcie Outlook i dedykowanych programach, Łatwości...

Magazynier

24 Sty 2021

BEL-POL

dolnośląskie / Wałbrzych

Rozładowywanie dostaw, Dbanie o towar, Załadunek aut towarem, Zaangażowania w powierzone obowiązki, Odpowiedzialności, Uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Uprawnienia do...