Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/7615
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn pakujących. Trzy zmiany 6-14-22-6. Umowa o pracę tymczasową, pełny etat. Zatrudnienie na okres 18 m-cyKontakt z pracodawcą: tel. 71 347 17 25, osobisty ul. Gwarna 19 Wrocław
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie brak, mile widziajne podstawowe, staż pracy min. 1 m-c w ww. zawodzie, zdolności manualne, staranność, sumienność, szybkość działania, dobra koordynacja fizyczna, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny), możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała, dobry wzrok.Osoby karane, zwolnione dysplinarnie, pracujące wcześniej w Mondelez nie będą brane pod uwagę.

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu