Operator pieca tunelowego

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej ( okolice Wrocławia ) poszukujemy:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: OPT/04/22
Zadania:
  • zagwarantowanie prawidłowego procesu produkcyjnego związanego z wypałem materiałów ceramicznych,
  • monitorowanie wydajności produkcyjnej pieca oraz suszarni ; korygowanie parametrów dostosowując je do potrzeb procesu produkcyjnego,
  • kontrolowanie linii wejściowych i wyjściowych pieca oraz transportu automatycznego,
  • uzbrajanie wózków piecowych i suszarnianych w urządzenia pomiarowe,
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych ( konserwacja palników, wozów transportowych etc.) zabezpieczenie stanów magazynowych części do wózków,
  • sporządzanie zbiorczych raportów,
  • dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym i czystości,
  • prowadzenie rejestru awarii oraz zmian parametrów,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy na stanowisku.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej w systemie IV-brygadowym,
  • kandydata powinna cechować sumienność, chęć zdobywania nowych umiejętności, otwartość, komunikatywność oraz zdolnością podejmowania samodzielnych decyzji.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operator pieca tunelowego prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.