Operator urządzeń przemysłu ceramicznego

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla firmy z Środy Śląskiej - producenta m.in dachówek i cegieł, prowadzi rekrutację kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska

PRACA W SYSTEMIE III ZMIANOWYM 4-BRYGADOWYM!

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE:

  • OD około 3200 - 3500 zł NETTO na START (podstawa + dodatki i premia) oraz podwyżka po okresie próbnym!

PODWYŻKA PO 3-miesięcznym OKRESIE PRÓBNYM.

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakości dachówek
  • przestrzeganie danych parametrów zgodnie z wytycznymi
  • dbanie o miejsce pracy
  • raportowanie
  • przestrzeganie zasad BHP
Czego oczekujemy:
  • chęci pracy na trzy zmiany w systemie 4-brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych oraz przy obsłudze maszyn
  • wykształcenie zawodowe bądź średnie techniczne
  • sumienność, chęć poszerzania wiedzy, umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • uprawnienia SEP2, na suwnicę
Oferujemy:
  • pracę w znanej, międzynarodowej firmie
  • ok. 2500 zł netto + dodatki za zmianę II JUŻ OD 160 zł NETTO + dodatki za III zmianę JUŻ OD 240 zł + premia produkcyjna ok. 340 zł NETTO
  • dodatkowo dodatki za pracę w dni świąteczne ok. 100 NETTO/dzień oraz za pracę przypadającą w soboty i niedziele + ok. 100 zł NETTO/dzień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Domino Polska Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135) oraz na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Domino Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 5070.
Domino Polska Sp. z o.o.
ul. Taczaka 24 ; 61-737 Poznań POLAND, tel: +48 22 30 476, Mob : +48 694 670 640
m.zukowski@dominopolska.pl; www.dominopolska.pl