Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/21/0015
OBOWIĄZKI:
ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARÓW NA MAGAZYNIE W/G WSKAZAŃ PRACODAWCY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: AKTUALNE UPRAWNIENIA

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich