Operator wózka widłowego

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych | Numer ref.: OWW/028/AAD

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłącowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, kuponów rabatowych do sklepów internetowych, pizzerii, restauracji, salonów fryzjerskich

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Prace magazynowe
  • Załadunek i rozładunek towarów

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

Operator jakości

06 Maj 2021

ManpowerGroup Sp. z o.o.

dolnośląskie / Wałbrzych

Oferta: Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe: 3900 zł brutto + atrakcyjne premie + dodatki Umowa o pracę od razu na 2 lata -> kolejna na czas nieokreślony Bogaty pakiet benefitów Bezpłatny transport 4 dni wolnego Realny awans Wymagania: Podstawowa...

Technik utrzymania ruchu

06 Maj 2021

dolnośląskie / Świdnica

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem i absolwentów szkół technicznych , którzy chcą rozpocząć swoją pracę w zawodzie. Jeśli właśnie skończyłeś szkołę średnią/ zawodową lub wyższą techniczną -> aplikuj! Oferta: Wynagrodzenie...

Inspektor ochrony zabytków

06 Maj 2021

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków we Wrocławiu

Warunki pracy Praca w terenie, stres, zagrożenia korupcją. Praca na komputerze, bariery architektoniczne w budynku-brak windy Zakres zadań przygotowuje decyzje administracyjne i postanowienia dotyczące wykonywania prac konserwatorskich, restauratorskich,...