Operator Wózka Widłowego

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Do zadań wybranej osoby należeć będzie:
  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów
  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych
Wymagania:
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane uprawnienia UDT)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i zielonych szkół dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

ZOBACZ NAJNOWSZE OFERTY

IT Support Engineer

20 Maj 2022

Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

dolnośląskie / Bielany Wrocławskie

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Operator wózka widłowego z UDT (m/k)

20 Maj 2022

Trenkwalder

dolnośląskie / Środa Śląska

przygotowanie dokumentów magazynowych, rozliczanie w systemie wydanych surowców na produkcję, współpraca z działem jakości w zakresie kontroli dostaw, kompletacja surowców zgodnie ze zleceniem produkcyjnym, właściwe zabezpieczanie towaru, wydawanie...

Księgowa / Księgowy

20 Maj 2022

Schavemaker Poland Sp. z o. o.

dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska: Księgowanie wyciągów bankowych rachunków krajowych i zagranicznych oraz kart przedpłaconych Planowanie, wprowadzanie, weryfikacja i wykonywanie płatności Przygotowywanie tygodniowych raportów płynności polskich podmiotów Grupy Schavemaker...