Operator wózka widłowego

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr Ref.: 855

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Lokowanie towaru w wyznaczonym miejscu
  • Sortowanie towaru przed załadunkiem
  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • System premiowy
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00), od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.