Operator wózka wysokiego składowania

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/3260
OBOWIĄZKI:
Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie przemieszczanie towaru ze strefy przyjęć do miejsc komisu/zapasu oraz przemieszczanie towaru pomiędzy adresami.System czasu pracy: Dwuzmianowy - 14:00 - 22:00 i 22:00 - 6:00Praca na czas określony: 2 lataGodziny pracy 14:00 - 22:00Kontakt z pracodawcą: maciej.michalski@eurocash.pl lub 516011682
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 6 m-cy, obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu